Kohaletoimetamine:

Saatmine ja tagastamine

Tarnetingimused

Kõik enne kella 13:00 tehtud tellimused töödeldakse ja toimetatakse tööpäeviti 48 tunni jooksul teie poolt määratud aadressile.

Toote kättesaamisel kullerilt kontrollige, palun, pakendi seisukorda ja kinnitage kättesaamine oma allkirjaga.

Pakendi avamisel võrrelge, palun, pakile lisatud saatelehe vastavust sisule ja vaadake tellimus üle ka nähtavate kahjustuste osas.

Kohaletoimetamist teostavad kullerfirmad DPD, Omniva ja Itella. Kohaletoimetamise hind:

Lätis ja Leedus

Kohaletoimetamine kulleri poolt Kohaletoimetamine kulleri poolt (koos kohaletoimetamise kellaaja valikuga) Kohaletoimetamine  DPD pakiautomaati 
Kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati Kohaletoimetamine Itella pakiautomaati
10.29 eur* 13.31 eur* 5.38 eur* 5.38 eur* 5.38 eur*

*Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu (21%).

Eestis

Kohaletoimetamine kulleri poolt Kohaletoimetamine kulleri poolt (koos kohaletoimetamise kellaaja valikuga) Kohaletoimetamine  DPD pakiautomaati 
Kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati Kohaletoimetamine Itella pakiautomaati
10.20 eur** 13.20 eur** 5.34 eur** 5.34 eur** 5.34 eur**

**Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu (20%).

 

Kohaletoimetamise hind ei sõltu kaalust, mahust ega kaugusest.

Kohaletoimetamise tasu makstakse iga tellimuse eest.

Kohaletoimetamine on tasuta tellimuste puhul, mis sisaldavad ühte või mitut Herbalife Sõltumatu Partneri pakki (HMP) ja ei sisalda tooteid.

Kohaletoimetamine kulleriga või pakiautomaati toimub tööpäeviti 48 tunni jooksul peale tellimuse eest tasumist.

 

Tellimuste kohaletoimetamine pakiautomaati

(i)   Soovituslik väikeste ja keskmise suurusega tellimuste puhul.

(ii)  Tellimused tarnitakse pakiautomaati, mis asub kõige lähemal teie tellimusel näidatud aadressile. Tellimustele saate järele minna isiklikult teile sobival ajal või usaldada selle teisele isikule.

(iii) Paki koodinumber saadetakse lühisõnumina. Paki kättesaamiseks tuleb see kood sisestada pakiautomaati.

(iv) Üks tellimus võib olla pakitud mitmesse karpi. Iga paki kohta saate eraldi koodinumbriga lühisõnumi.

(v) Pakki hoitakse pakiautomaadis 3 kuni 7 päeva alates tellimuse kohaletoimetamist kinnitava lühisõnumi saamise hetkest. Kõik pakid, mida selle aja jooksul välja ei võeta, saadetakse tagasi Müügikeskuse lattu.

(vi) Pakiautomaatide aadressid leiate veebilehelt: (www.omniva.lv/lt/ee); (www.itella.lv/lt/ee); (www.dpd.lv/lt/ee).

Kontaktid

Teie tagasiside ja soovitused aitavad meil hoida teeninduse kõrget taset. Tuletame meelde, et kohaletoimetamise ja toodete kvaliteedi küsimustes ning pakutavate teenuste kvaliteedi kohta kaebuste esitamiseks võite pöörduda Riia Müügikeskuse poole:

Piedrujas 7a, Riga, LV-1073, Latvija

Esmaspäev – Reede  10:00 kuni 18:00, laupäev ja pühapäev – suletud.

8000 50 02 (tasuta liin Lätis)

800 0371 110 (tasuta liin Eestis)

8 800 900 34 (tasuta liin Leedus)

(+371) 67376575

Toote tagastamine

Juhul kui veebilehelt www.myfiluet.com ostetud toode on kahjustatud või ei vasta kvaliteedinõuetele, saab selle tagastada Herbalife Nutrition Riia Müügikeskusele alljärgnevalt:

  1. Täitke taotlus veebilehe www.myherbalife.com isikliku konto alajaotuses "Online tugi"
  2. Kahjustatud toodet / kaupa tuleks pildistada nii, et partii number ja kahjustuse / defekti koht (kui neid on) oleksid nähtavad. Fotod tuleks taotlusele lisada alajaotuses „Online tugi”.

Taotlus vaadatakse läbi 2 tööpäeva jooksul. Teiega võtab ühendust Müügikeskuse töötaja, et vajadusel informatsiooni täpsustada, samuti selleks, et pärast pretensiooni läbivaatamist ja kinnitamist leppida kokku kahjustatud / ebakvaliteetse kauba tagastamise võimalustes ja uue kauba saatmise ajas.

Kui soovite tagastada kahjustamata kaupa, siis vastavalt Ettevõtte tingimustele, mis kehtivad kõigile Herbalife Nutrition Sõltumatutele Partneritele, on toodete tagastamine võimalik järgmistel juhtudel:

Partnerlustegevuse lõpetamine 90 päeva jooksul (Reeglite punkt 2.5.2.).

Kui Sõltumatu Partner otsustab 90 päeva jooksul peale Ettevõttelt Sõltumatu Partneri staatuse saamise avalduse kinnitamist mitte jätkata oma tegevust, võib ta saada täieliku tagasimakse Sõltumatu Partneri paki kulude eest.

Toodete tagasiostmine (Reeglite punkt 2.5.3.).

Sõltumatu Partner, kes on otsustanud ärist loobuda, võib igal ajal tagastada Herbalife Nutritionilt viimase 12 kuu jooksul ostetud kasutamata tooted ja materjalid, mis tagastatakse Herbalife Nutritionile avamata ja edasimüügiks sobivas seisukorras. Toodete puhul, mis ei ole ostetud otse Herbalife Nutritionilt, peab Sõltumatu Partner esitama ostu kinnitava dokumendi. Herbalife Nutrition korraldab toote kättesaamise ja tasub saatmiskulud, et toode Herbalife Nutritionile tagastada. Esialgse tellimuse eest tasutud saatmis- ja käitlus-/pakendamistasusid ei tagastata.

Allahindlus 0%
VP 0,00
€0,00